מי אנחנו


החל משנת 2000 אנחנו מסייעים למאות לקוחותינו במדידה, תיעוד, מידול ומיפוי גיאומטרי תלת ממדי של מבנים, התקנים, גופים, מערכות וסביבה בסריקת לייזר תלת ממדית ועוד טכנולוגיות חדשניות, תוכנות מחשב מתקדמות ולא פחות מכך בזכות צוות העובדים המקצועי, המנוסה והמגוון שלנו. הטכנולוגיה החדשנית הזו, אותה הבאנו ארצה כחלוצים ומובילים בתחום בשנת 2000, מאפשרת לנו איסוף מהיר, מלא, בטוח, אמין ומדויק של כל גיאומטריה קיימת פשוטה או מסובכת ככל שתהיה.

המידע נאסף בשטח באמצעות סורקי הלייזר החדישים והמתקדמים מסוגם בעולם, ועובר עיבוד נתונים מקיף ומגוון בהתאם למטרה ומאפשר להבין את המצב הקיים, לבצע תכנון, בקרת איכות, חישוב כמויות או אנליזות להמשך ובכך לספק ללקוחותינו מידע זמין, מדויק ורב ערך בהתאם ליישום בו הם מעוניינים. ניתן גם לתעד מצב קיים על מנת לעקוב אחר שינויים או על מנת לוודא התאמה בין תכנון לביצוע.

מבט טכנולוגיות בתלת מימד

צוות מקצועי ויחסים ארוכי טווח

גישת השירות שלנו מבוססת על מעורבות פעילה בפרויקטים אותם אנו מבצעים, מטרתנו לספק את הייעוץ והפתרון המקצועי ביותר כדי שהמזמין יקבל את התשובה האופטימלית לצרכיו. במקרים רבים אנו מספקים ללקוחותינו שירות כולל הרחק מעבר למדידה עצמה. אנחנו במבט טכנולוגיות תלת ממד מאמינים בפיתוח יחסים מקצועיים ארוכי טווח וקבועים, המושתתים על שביעות רצון הדדית. כדי לממש זאת אנו פועלים בעקביות להרחבת היישומים, הידע והטכנולוגיות שבידנו ומפתחים כלי תכנה ועיבוד לשימוש עצמי ובצוות שלנו אדם קבוע האחראי על פיתוח טכנולוגי.

עם הצוות המקצועי של מבט 3D נמנים מודדים מוסמכים, מהנדסים, טכנאי מדידות, אנשי עיבוד נתונים ואדריכלים אשר אחראים להפקת תוצרי הפעילות המגוונים- מודלים 3D, תכניות ושרטוטים, דו"חות תאימות גאומטרית ועוד. הצוות מיומן באיתור והגדרת צרכי הלקוח ובהתאמת התוצר להם.

 

הציוד והמכשור המתקדם שבידי מבט 3D

הציוד והמכשור המגוון והמתקדם שבידינו מאפשר לנו ביצוע כל סוגי העבודות ובכל רמה הנדרשת ע"י לקוחותינו. אנחנו מפעילים, בין היתר:

  1. סורקי לייזר HDS3000  RCT360,Scanstation C10, P40 כולם מתוצרת Leica Geosystems Inc.,
  2. סורק Surphaser הניחן בדיוק תת-מילימטרי בעל רעש אלקטרוני נמוך ביותר תוצרת חברת Basis Software, אותה אנחנו מייצגים בארץ בתחום זה
  3. מערכת סריקת לייזר ממונע Mobile LIDAR – מתוצרת חברת Riegl האוסטרית – למיפוי הנדסי תוך כדי נסיעה ללא צורך בסגירת כבישים/נתיבים בדיוק גבוה ופירוט רב.
  4. עוקב לייזר (Laser Tracker). טכניקת מדידה מדויקת ביותר (כ-30 מיקרון)
  5. סורק לייזר Vivid 9i של חברת Konica-Minolta למדידת ובניית מודל תלת מימדי של גופים ועצמים קטנים לשימושי Reverse Engineering ובקרת איכות.
  6. ציוד מדידה קונבנציונלי – Total Stations
  7. תוכנות לעיבוד ענני נקודות, בניית מודלים ושרטוט:  Autocad, 3DReshaper, Cyclone, FormZ,   CloudWorx, Civil3D, Revit

 

arrow
חזרה למעלה